Їдальня

У 2020-2021 н.р. гостинно відкрила свої двері їдальня Ліцею №1 Зимноводівської сільської ради. На її оновлення використані кошти з державного бюджету 770658 тис.грн. та з місцевого бюджету 500147 тис. грн. для придбання сучасного технологічного обладнання (піч пароконвенційна на 6 рівнів, посудомийна машина, тістоміс, холодильники та ін.) та меблі. Крім того, було проведено капітальний ремонт приміщень на суму 1149700 грн.

Тепер у їдальні створено всі умови для того, щоб їжа, приготована для дітей, була не лише смачною і різноманітною, а й корисною. Новацій зазнали не тільки склад меню та рецептури, але й форми організації харчування.

Батьки, діти та вчителі вдячні місцевій владі за можливість забезпечувати якісне харчування у належних умовах.