Психологічна служба закладу

Практичний психолог - Чонка Василь Іванович

Поширений міф, що психолог потрібен для того, щоб давати корисні поради. Професійний психолог ніколи не нав’язує свій погляд, оскільки знає, що будь-яка порада – це рішення, яке ґрунтується на власному досвіді та переконаннях, і найбільше підходить саме тому, хто її дає.

Для чого потрібна психологічна допомога?

Психолог покликаний допомагати психічно здоровим, нормальним людям, адже кожен у своєму житті час від часу відчуває напруженість, невдачі, печалі і стреси. Ці відчуття іноді пов’язані з причинами, подолати які людина самостійно не може. У цих випадках може бути корисною допомога психолога.

Як працює психолог?

Основою психологічної допомоги є переконаність в тому, що кожна особистість має вроджену здатність до розвитку і позитивних змін.

Психолог допоможе встановити причини з яких відбувається блокування людиною своїх можливостей, зрозуміти чому вона сама собі ставить перешкоди у житті і, звичайно, знайти шляхи вирішення проблем, віднайти гармонію у собі та з оточуючими людьми. В Ліцеї №1 Зимноводівської сільської ради створений кабінет психолога, який обладнаний необхідним інвентарем. Тут відбуваються косультації, бесіди, корекційно-розвиткові заняття з школярами та дітьми з інклюзивних класів.